Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma picit fáradtabb vagyok az átlagosnál. Nagyon jól aludtam de hogy a lelkem azon része is nyugodt legyen amelyik édest tárolja megvártam őt. Fél10-re ért haza és még gyors zuhanyzás beszélgettünk összebújva. Hamar elaludtunk de kellett nekem ez! Át kell térnem arra hogy megvárjam esténként őt de ehhez le kell mondanom 2 óra alvásról ami még hiányzik. Persze csak akkor ha délutános szakban dolgozik.
    Este cuncika egy álom volt. Nagyon jól elvoltunk. Mivel tegnap egész hétre kiírta a doki cuncikát betegálományba ezért édes felvetette az apjának ha szeretné akkor lehetne egy hosszú hétvégéje vele. Amúgy is nála lett volna most. Ma reggel 7 körül fog jönni érte és vasárnap estig lesz nála. Ez most egy laza4 nap lesz. Cuncinak kutya baja szóval biztosan jól fogják magukat érezni. Az pedig hogy mi történik a 4 nap alatt az majd kiderül. Itt elsősorban az uszításra gondolok..Az 5 nap után is voltak gondok amiket a mai napig nem tudtam megoldani. Ez van..Vannak helyzetek amiket csak szeretettel nem lehet megoldani. Én pedig nem fogok rosszat mondani az apjára. Itthon nem téma az apja...
    A munkámról annyit hogy befejeztük a kocsibeálló lécezését. Majd valamikor cserepeznünk kell. Még visszaugrottunk szegést csinálni az előző tetőnkhöz és ma belekezdünk abba a nagy melóba amiről írtam már. Vagyis oda megyünk de itt esik az eső és nem tudom ott milyen idő van...
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák