Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Majdnem elfelejtettem naplót írni! Már fent vagyok 4 óta és megpróbáltam a 20x200-at stabillá tenni az új gépen és kiment a fejemből a naplóm. Na szép! Nincs meg a 20x200 de helyette van egy stabil 21x191. Órajelben mindkettő 4Ghz de az előbbit jobban szerettem volna. Azt nem mondom hogy antituning procit fogtam ki de nem is egy übertuningos fajta. Máár csak az a kérdés mi a fenének görcsölök amikor alapfeszen megvan a 3,9.. Vissza is tettem erre az órajelre. És vissza tértem a jó öreg fadobozkámhoz.:)
    Tegnap reggel újra a gipszkartonozással kezdtünk. Illetve elugrottunk anyagért és mivel nagyon sok munkát talált ki a tulaj csaj én jöttem tovább tetőt javítani Zoli pedig ott maradt megcsinálni a kartonozást. Délben ért oda hozzám. Így mindkét munka haladt. A javítást befejeztük és most elpályázunk onnan egy időre. Vissza kell térnünk oda ahol félbehagytuk a tetőt és fólia alá kell hoznunk azt is. Még a mai nap rámegy a szerkezetre és holnap lambériázunk és lécezünk. Hétvégén nem dolgozunk mert Zoli eligérkezett előtetőt készíteni egyik jó ismerőséhez.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák