Hirdetés

Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Ma a szokásos időben ébredtem és azonnal a gép elé ültem. Tegnap este 7 után nem volt internetem és az elvonási tünetek már jelentkeztek nálam. Mondjuk én inkább azt mondanám hogy meg akartam nézni hogy vissza jött e már a net. De kérdazhetik akkor hogy hová ez a sietség? Hát izé.... :P
    Szóval végre megnyugodhatok mert van kapcsolatom. Tegnap befejeztem Zsani ólját. Vagyis én kis butus azt hittem hogy befejeztem mert volt egy-két kiegészítő kivánsága amit majd még pótolnom kell. Ilyen pl. az hogy a tyúkoknak kell valami amire fel tudnak ülni éjszaka. Teccikérteni..? Ma nem biztos hogy lesz hozzá kedvem. A saját dobozkámat is elkészítettem és beköltöztettem a gépet. Egy picivel nagyobb lett mint amire számítottam de ennél jobban nem lehetett összezsúfolni a dolgokat benne. A proci ventijét lekötöttem 5V-ra a tápot pedig átalakítottam úgy hogy az alsó burkolatot eltávolítottam és kivágtam a padlólemezt egy 12-es ventinek amit pedig 7V-ra kötöttem. Így a procihütő behúzza a levegőt a házba a tápventi meg kitolja azt. Nagyon fini kis halk gépem lett. Már be is fogtam netezni. Biztosan kevesebbet fogyaszt a quad-4870 konfigomnál..
    Meg tudtam annyira javítani a fényképezőmet hogy tudjak készíteni vele pár képet a művemről. Mivel gyerekek kint maradtak anyósomnál ezért amit nekik barkácsoltam azt még nem tudtam megörökíteni.
    1
    2
    3

    Ma délután ha szép idő lesz akkor elmegyünk valamerre a szabadba. A gyerekek a győri állatkertbe szeretnének menni Nekem mindegy hová megyünk csak mozduljunk ki valahová.
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák