Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • shotika

    őstag

    válasz pw12345 #110915 üzenetére

    "Ha arra jár egy HDMI kimenetes laptop, azért érdemes lenne kipróbálni, hátha...
    40MU6452 elég tuti gépnek tűnik: műholdas tuner, fém káva, középső talp, szuper.
    A Q prémium távos, ha a pár gombos letisztult(lepusztult), hangvezérlős, esetleg tapipados vacakra gondolsz, az nálam pont negatívum.
    Nálam az a plusz szolgáltatás, minél több gomb van a makro funkciókhoz, nem a menüből kell 8 lépésben előkaparni minden xart.
    És főleg, ha világít. Milyen jó, hogy ez mára kipusztult.
    Itt kérdeznék rá, hogy a kódok változtak a J-hez képest a K és M szériáknál, vagy kezeli a régi távos is? A Thompson féle világítós Samsumg
    távos működik még az új készülékekkel? [link]
    Elég régi típusokat idéz a design.
    Meg van egy ilyen csodakütyü:
    [link]
    Az ekcémától, a lisztérzékenységen át, a méhen kívüli terhességig mindenre jó.
    Valaki írta (nem keresem vissza), hogy hiányzik neki a Sport mód. Érdemes lenne rájelezni egy régebbi távirányítóval, amin rajta van a makro billenytű,
    hátha nem törölték ki teljesen. Nekem működik olyan készüléken, aminek a távkapcsolóján már nincsenek ezek a makrók. Az sem idei gyártmány."

    Akkor sorban :) :

    PIP-et holnap teszteltem, Sport módos távirányító necces, de utánanézek, hátha találok még vhol ilyet. Gyárilag csak az M5002-ben találta ilyet (közben megjött az M4002, ott nem néztem).
    A távirányító:

    Én örülök ennek, a gombok nagyrészét eddig se használtam, kb pont azok vannak rajta, amiket a leggyakrabban használnék.

    Régi távirányítók működnek vele, a Thompson félét nem ismerem, sztem nem is árulunk ilyesmit.

    Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

Új hozzászólás Aktív témák