Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Flashget

    félisten

    válasz bghistvan #109518 üzenetére

    nezd nekem es masoknak is kattog kikapcsolas utan. eleinte idegesitett, de aztan megszoktam. volt ido mikor nem kattogott de akkor is es most is hibatlanul teszi a dolgat.
    emiat ne paraz, hogy elromlik..persze elfog, mert ami elromolhat az el is romlik...Murphy torvenyet jol ismerjuk. :)
    Inkabb kapcsold ki az automatikus frissitest amig semmi baja a tevenek.
    Errol nem talalsz dokumentaciot, de rengetegen megirtak mar hol mit cseszett el egy fw frissites az addig hibatlan teven, mind itt a topicban mind kulfoldi forumban. Nekem a korabbi D6500-on a CI+ resze doglott meg, alaplapcsere utam is. Nem fw miatt fene tudja mi nyirta ki (vedett aljzatba van dugva az osszes tv,tuner,BD lejatszo stb.) egy holland sracnak ugyanilyen tv-n az fw frissites nyirta ki. Alaplapcsere utan a holland samsung szervizes mondta neki ne frissitse az fw-t. Persze ha a samsung publikussa tenne mi a fenet tartalmaznak a frissitesei okosabbak lennenk. Sajna tv kapcsan ez nem olyan mint a mobiloknal a rom frissites...nem kell csak azert felrakni mert ujabb. Mivel regebbi fw-t nem lehet visszarakni azok az idok sajna elmultak.
    Csak ha tudsz szerezni az adott modelhez a gyarbol 0000-as fw-t.

    Realme GT Master Edition

Új hozzászólás Aktív témák