Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz rétisün #23019 üzenetére

    Akkor meg vagy elve :DD (amugy nem rossz jatek, mint mondtam egyszer vegig lehet tolni).

    A Vadaszok a Tiszta Egbolt megmaradt, szetszorodott tagjai, akik epp azt kutatjak, hogy mi tortent a frakciojukkal.Itt jossz te a kepbe, aki kinyomozza nekik.Az a PDA tuti jo lesz valamikor, amikor odaersz a kuldetesbe.
    1 jotanacs : ha nincs kimondott okod ra (azaz nem epp kuldetes resze), akkor ne vegyel fel semmilyen talalt targyat, foleg nehezeket ne.En a jatek kb 3/4 reszet +20 kiloval futkosva vittem vegig :DD

    Zsoldos ruha : ha jol emlekszem azt a jobb oldali hosszu epulet utolso reszen levo faszitol kapod meg, de kell neki cserebe egy kepzodmeny ha jol emlekszem.Mar elfeledtem a nevet, de nem valami kivalo kepzodmeny, de mivel nem emlekszem a nevere, ezentul ne adj el egy kepzodmenyt sem.
    De varj 1 pillanatot, asszem irtam regebb errol a forumban, mert en eladtam, es kurva nehezen szereztem meg egy olyat.
    Megtalaltam, Iszap nevu kepzodmeny kell neki cserebe, itt irtam rola : [link]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák