Új hozzászólás Aktív témák
-
nomic
aktív tag
Őszintén megmondom, én még soha nem láttam 60 Hz feletti kijelzőt, szóval nem tudok erről nyilatkozni. (persze azért hallottam már a "láss egyszer 144et és soha többé nem akarsz 60ra nézni" meg hasonló sztorikat, csak egyszerűen nem tudom elképzelni, lévén nekem a 60 is folyamatosnak tűnik.)
-
Pingüino
senior tag
"a 4K? szerintem parasztvakítás."
Ez eléggé használatfüggő. Leginkább attól függ, milyen messze szoktál ülni a megjelenítőtől. Átlagembereknek lehet, hogy valóban haszontalan, de van az a réteg, akiknek értelmes plusz.
Viszont a 8K-t már én is parasztvakításnak tartom. Hacsak nem VR/AR használatról beszélünk, értelmetlen. -
Sanya
nagyúr
Hja, meg 4K 60fps a cél, mikor a 4k-t nem minden esetben látod meg a különálló pixeleket, tehát csak abban lesz más, mert az 4K.
A 60fps meg a játékosok szerint is szaggatós, főleg, hogy nem az átlagos FPS-t, meg a maximumot kellene nézni, hanem a low1%. No és ez legyen legalább 60fps felett.
Emellett a játékos monitorok már tudnak 120, urambocsáss 144fps megjelenítést, szóval az lenne a cél inkább. Nem a 4K 60fps, hanem a 120, 144fps.
a 4K? szerintem parasztvakítás. -
Spirit
őstag
Az a legérdekesebb az egészben, hogy ez biztosan nem válogatott példány. Bár lehet, hogy azt a 3 darabot körbeadták a youtuberek egymásnak és ez a legjobb közülük. Úgy hallottam lassan elkészül a 4. kártya is, lehet, hogy az mégjobban sikerül.Februárban megtudjuk.
-
TeeBee73
veterán
válasz
pecccccccca #13 üzenetére
-
TTomax
félisten
Clickbait alert....
-
Armagedown
őstag
A 3DMark eredmények csak a default beállításokal hitelesek, ez így még mindig semmi, mint a multkori "teszt" eredménye is.
-
Cefet
aktív tag
Szép, szép, de engem a 6600-as széria teljesítménye és ára sokkal jobban érdekel... 😉
Puma# Miért, neked nincs otthon nitrogén cseppfolyósítód?
-
Puma K
nagyúr
Az egyedi nyákos példányokról van valami hír hogy mikor lesznek elérhetőek?
Jó dolog ez a folyékony nitrogén csak otthoni használat esetén picit macerás...
-
DeathAdder
veterán
Nem 3d martkttal játsszunk, tesszelláció nélkül ez nem mond sokat, különben meg 4k RT-vel mi a helyzet?
-
Sanya
nagyúr
3, 2, 1 kezdjétek Nvidia Fanok:
-Ugye nem 3d markt-tal játszunk?
-Csak tesszelerációval ér valamit!
-4K UHD 120 FPS Ray Tracing-gal mi a helyzet?
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Apple asztali gépek
- NTFS, exFAT, FAT32 – Melyiket válaszd és miért?
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Google Pixel 7a - venni vagy nem venni?
- Építő/felújító topik
- Microsoft Office és Office 365 topic
- Szerkesztett és makrofotók mobillal
- Xbox Series X|S
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI SUPRIM X RTX 4080 16GB videokártya garanciával hibátlan működéssel
- Xiaomi Redmi Note 13 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Bomba ár! HP ProBook 450 G7 - i5-10GEN I 16GB I 256SSD I HDMI I 15,6" FHD I Cam I W11 I Gar
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 5700X 16/32/64GB RAM RX 7600XT 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 34GS95UE - 34" Ívelt OLED / QHD 2K / 240Hz & 0.03ms / 1300 Nits / NVIDIA G-Sync / AMD FreeSync
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest