Hirdetés

Aktív témák

  • DM-Fan

    nagyúr

    válasz kanna #3488 üzenetére

    Hát igen, 370 cm-ről már tényleg kicsi a 42" (legalábbis az optimális élményhez). Nehéz a döntés, a 46PV80 sajnos tényleg nem létező modell, csak fullHD felbontásban adnak 46"-t. Szerintem leginkább egy 50"-os HD-Ready-ben kéne gondolkoznod, amiből most talán az 50PV8 kerülhet ki győztesen, mint ár-érték bajnok, csak itt meg ugye számolnod kell a kisebb kontraszttal, a korábbi képjavító technológiával, a kevesebb csatlakozóval, illetve a kevesebb szolgáltatással, mint amit a 42PV80-nál kaptál volna.
    Szerintem a PY-széria nem éri meg a felárat, legalábbis nekem nagyon nem hiányzik a fullHD, tökéletesen néznek ki a DVD-k és a Blu-Ray filmek is a PV-szérián is, véleményem szerint nem ér annyival többet, mint amennyivel többe kerül. Én az LG-ről és a Samu-ról is lebeszélnélek, a PV8 is nagyon jó kis TV, egyik barátom vett PX8-ast (ami gyakorlatilag koppra a PV8, csak DVB-T tunerrel) 42"-es méretben és ugyan nem volt egymás mellett a két TV, de nem sok különbséget láttam az én 42PX80-amhoz képest. Nyilván van, mert utóbbinak ugye jobbak a paraméterei, de ha nem egymás mellett látod működni a kettőt, akkor nehéz megmondani.

    [ Szerkesztve ]

    Get Moded!

Aktív témák