Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Norbi27

    aktív tag

    Sziasztok

    OLED Tv-t szeretnék venni. Jelenleg egy 42”-ős Panasonic plazmám van, azt cserélném. Kb 3-3,5 méterről nézem, csak szemből. Játszani egyáltalán nem szoktam, az nem szempont. Ên 55”- ra gondoltam. Ha tv adást nézek, akkor szinte kizárólag foci meccset, ritkán filmet. A tv adás jó minőségű, optikai.Leginkább egy Qnap NAS-ról szeretnék filmeket nézni, ill. Netflixet. 2 típust nézegetek, de nem tudok dönteni:
    Philips 55oled706
    Lg C1

    Kérdésem az lenne, hogy csak tv nézése melyiket vennétek?
    A Philips szimpatikusabb lenne, de nem tudom, mennyire stabil az Android. A jelenlegi plazmámat 10 éve vettem, ezt sem szeretném sokkal előbb lecserélni. Ezeken frissül az Android rendszer, vagy marad a 10?
    Lg rendszere “butább“ szerintem, de lehet, hogy stabilabb?
    Van egy Amazon Fire Stick 4K-m, ha nagyon kell azt is tudom használni, de jobban szeretném, ha a tv megoldaná.
    Azon is gondolkoztam, hogy kell-e nekem LG-ből a C panel, ha nem játszok, de talán jobb a felskálázása mint az A-nak.
    De ha valakinek van más ajánlata, azt is szívesen meghallgatom. A keret kb 450k, nagyon max 500.
    Még ma, vagy legkésőbb holnap szeretném megrendelni, hátha ideér karácsonyra

    Előre is köszönöm a segítséget! :)

Új hozzászólás Aktív témák