Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wulfi

    tag

    Hali!

    Ma végre megjött a bx-em. Euronicsből rendelve házhozszállítással, MPL hozta, rendes volt a fickó, mikor mondtam neki h előbb kibontom ha sértetlen meg fizetem is, mondta, hogy csak nyugodtan persze.. még segített is bontani.
    Graijegy a dobozon volt fóliában..kitöltve nincs, számlát elektronikus úton kaptam.

    SDR-tartalomnál szakértői világos oled fény 30, kontrasztra mi az ajánlott?
    HDR-nél szakértői sötét oled fény 45 ( ez is már határeset..kivilágítja a képem) ide mi az ajánlott kontraszt?
    PS4 -re játékmódba raktam ott oledfényt 50-re állítottam oda kellett nekem annyi, szintén a kontrasztnak itt mi a megfelelő?

    Most kapja a teljes képernyős 4k videókat, aztán nyomom a pixelfrissítést, ezt párszor majd lefuttatom. Ezek a beégés elleni védelmek alapból be vannak kapcsolva, vagy külön be kell állítani, menüben még nem találtam meg. :F
    Amúgy nagyon bejön, Cx-et láttam élőben, de őszintén szólva, ha nincs egymás mellett nem mondom meg kép alapján, hogy a nappaliban a bx van.
    Rendszerre valóban gyorsabb volt a cx, de a bx sem vészes max, 1-2 sec-cel kell többet várnom azt sem minden esetben, android után nekem ez is gyors.

Új hozzászólás Aktív témák