Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dgyuri0123

    nagyúr

    válasz daneel_hu #31748 üzenetére

    Ez szélsőséges példa. Ami nem szélsőséges, ha tájképet... városokat, hegyeket, völgyeket, tengert, embereket, állatokat, stb. demóznak 5 perces tartalommal. Az sosem fog beégni. De rajtad kívül ki néz teniszt itt éveken át nagy odaadással? Na látod, ez legyen a Te bajod... :) Mart valószínű, hogy be fog égni. Az ilyen és hasonló "szinte állóképek" előbb utóbb nyomot hagynak, de, kis odafigyeléssel azért elkerülhető.

    "Nyilván azok az userek mind hülyék voltak."

    Ezt nem én mondtam... ;]

    Ha ismered a technika hátrányait, akkor tudod, miként lehet elkerülni a baleseteket. Akinek ez nem megy, hát lelke rajta, de akkor ne károgjon tele mindent, hogy igy szar az oled meg úgy szar az oled. Vegyen egy LCD-t oszt jól van. Az nem fog beégni. De én is nézek sportot, híreket és nézek tévéműsort, mégsem történt semmi baleset, de még csak halvány "előjátéka" sincs beégésnek, pedig állítólag a 2015-ös modellek sokkal rosszabbak ilyen szempontból, mint az újabbak... :)

    Serintem az oled fényerőn áll vagy bukik a dolog elsősorban, de nem fogok ebbe ismét belekezdeni...

    [ Szerkesztve ]

    "csak a zene van"

Új hozzászólás Aktív témák