Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    válasz Ijk #5521 üzenetére

    Igen, csak FullHD-ben játszom. Sőt én csak idén váltottam FHD monitorra.

    Nézd, mikor megvettem a 380-at olvastam/mondták, hogy FHD-ra bőven elég. Aztán elkezdtem The Division-nal játszani. És már csak visszavett grafikával tudtam játszani. Úgy se atom stabilan. Nem volt gond, nem ment a játékmenet rovására. De Sokkal stabilabb futást vártam. Fix 60fps-t szeretnék mindenhol. Még az a nyamvadt Doom se teljesen jó multiplayer-ben (asz más kérdés, hogy mekkora egy ..rossz játék multiban)

    Szóval igen, tudom, hogy főlé lövök a célnak. Néztem 980 benchmarkokat (Division) Az se 60fps. Aztán ránéztem kíváncsiságból a DigitalFoundry 1070 benchmark-ra. És igen, ezt szeretném. Az, hogy a szükségesnél jobb. Azt úgy gondolom elkél a tartalék. Később jól jöhet az. Pl: BF1, ForzaHorizon 3 stb stb.

    "mennyire fáj az ára" Első a kisfiam, ez alapelv. Sose vennék el előle semmit. Most belefér.

    (#5522) mlinus: Majd akkor gratulálj ha meglesz. Addig IGP-zek. :D Én viszont gratulálok neked, szép darab! ;)

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák