Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kmarci25

    Topikgazda

    válasz newmoonlight #11239 üzenetére

    Öööö...
    "Marty felesége (a tésztaképű Laura Linney) a tök átlag amerikai háziasszony, aki a konzervbontáson kívül nem sok problémamegoldó szituációba keveredhetett, nem valószínű, hogy a filmben látható "sakkjátszmákat" a kisujjából rázza ki."

    Egy ideig néztem a sorozatot (talán 2 évadot), és úgy emlékszem, hogy Marty felesége korábban a politikában mozgott, ugyan nem az első sorban, de valami titkárféleség lehetett. Úgyhogy a konzervbontásnál élesebb szitukban is jártas lehet.

    Másrészt: lehet, hogy rosszul gondolom, de szerintem a casting nem úgy néz ki, hogy a semmiből veszik a karaktert. Az írók, showrunnerek, producerek nagyjából meghatározzák, hogy egy-egy karakter milyen fizikai jegyekkel rendelkezzen. Tehát az, hogy a 60-as nőbe egy tini beleszerer, az nem a casting miatt van, hanem a forgatókönyv miatt.

    Azt meg feljebb írod, hogy a BCS castingja milyen jó, mert ott tudod gyűlölni, akit gyűlölni kell és szeretni, akit szeretni kell. Én meg azt gondolom, hogy az Ozark pont egy olyan sorozat, ahol nincs olyan, akinek drukkolni akarsz és az írók célja is ez. Tehát nincs olyan karakter, akit szeretne kéne, mert mindenkinek van egy beteges oldala. Nekem pl. ilyen volt az Inventing Anna (ugyanúgy Julia Garner!), amiben egy szimpatikus szereplő sem volt (legalábbis számomra), mégis egy (viszonylag) érdekes sorozat lett.

    Még mindig úgy érzem, hogy zsigerből gyűlölöd az Ozarkot :D (ami nem baj), és ehhez keresel valamilyen objektív magyarázatot. Nem kell ehhez magyarázat. Nem szeretted és kész! ;)

    "There must be some way out of here" / Said the joker to the thief

Új hozzászólás Aktív témák