Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Larry303

    addikt

    válasz m3ss #11185 üzenetére

    moire tesztet én csináltam anno, nagyszerűen látszott, ahogy átkapcsoltam ovf re rögtön ment a micro adjust a focus távra- ergo baszta is el rendesen...

    tegnap egy tesztre volt időm, 16-85 öt végiglőttem (16-24-35-50-85) igaz csak egy távról kb 1,5m ről, természetes fénynél monitorra...mind jó lett! nos aki ismeri a sztorim, az tudja, hogy ez az üveg csinált érdekes dolgokat a másik vázon, eddig ezen gyönyörűen muzsikál... (- kurvául remélem, hogy nem kiabálom el)
    még egy sort csinálok vele ma este tungstennél és ha hozza azt mint tegnap én végeztem a tesztelgetéssel...
    igazából ezt is csak azért csinálom, mert én is paranoiás vagyok, mint mess, ugyanis az a kb 100kép amit lőttem vele eddig real-life körülmények között 99% jól van fokuszálva...
    az egész fokuszálás amúgy sokkal "megnyugtatóbban" működik, mint az előző vason...próbáltam tegnap rossz fényviszonyok (végtelenből is-közelpontból is) között nagyon gyors volt, és mindig ott maradt---nem volt az az állandó micro módosítás mint a régin...ez talált és ottmaradt...-már ez rohadt megnyugtató nekem....16mm volt tán két eset amikor kicsit utólag máshova rakta, de kell még szokjam ezt a rendszert is, hogy teljesen kiismerjem, így lehet, hogy az is az én hibám volt...

    https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

Új hozzászólás Aktív témák