Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Biqci

    aktív tag

    válasz 3800+ #137644 üzenetére

    A fiamnak van Z650, bár le van folytva 48Le-re, meglehetősen szedi így is a lábait. Nekem nagyon meglepő volt egy 600-as sornégy után, hogy megindul alacsonyabb fordulaton is. Most egy sorhárom után már nem annyira meglepő... :D
    Mit értesz azon, hogy silány összeszerelés? Mert szerintem nem az. Igaz a Street Triple-nek elegánsabbak a részletei, de szerintem nem silány. Igaz alig van a motorban 4k km, de eddig hibátlan, főleg kezdő vagy ujrakezdőként tökéletes. Van benne ABS amit természetes, de van csúszókuplung is, bár ekkora teljesítménynél annyira nem releváns, de van. A hangja kicsit érdekes a sorkettő miatt a számomra, de meg lehet szokni. Én csak ajánlani tudom...

    Szerk. Ami viszont nagyon fontos, hogy pillekönnyű a gép, de ha magas vagy, lehet, hogy az ülés pozíció túl alacsony lesz. Én kb. 168cm magas vagyok, de szinte telitalppal leér mind a két lábam. Ha viszont magas vagy... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    "For those about to rock" - "azok számára, akik sziklani készülnek" - Google Translate ... Én már nem iszom, lehet alkoholista lettem... Peter Griffin

Új hozzászólás Aktív témák