Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3800+

    őstag

    Nem szándékoztam vitát generálni, úgyhogy bocsi! :D Nekem a 125-ösben is van élményfaktor, de nem ültem még nagyobb, erősebb motoron szóval nyilván nehéz meghatároznom még saját magamnak is mi az a teljesítmény, kényelem stb. amire azt lehet mondani hogy ezzel bőven elvagyok. Szerintem is ez nagyon egyéni preferencia és képesség kérdése. Én autóval is nagypapásan megyek, főleg mert olyan helyen dolgozom, ahol kicsit közelebbről látok bele a vétlen vagy felelőtlen balesetek körülményeibe... viszont hogy visszakanyarodjak a motor vásárlási kérdéskörhöz, teljesen más mint a CBR500R, viszont könnyebb és erősebb is tehát kicsit nagyobb benne a tartalék és városban talán még ideálisabb lenne. Ez pedig egy 2018-as Z650. Eleinte nem tetszett, mert alapvetően a naked-ek nem tetszenek, de ezt minél tovább néznem, egyre inkább bejön. Van egy stílusa, nem olyan postásmotor jellegű, de persze ez is szubjektív. A kasztni elég silány összeszerelés, de motorikusan rendben van. Mit gondoltok erről a típusról? Persze nem elenyésző tényező, hogy kb 5-600k Ft különbség van a CBR500R-hez képest.

    MSI Z370-A PRO, XFX 6700XT, Intel i7-8700, AIO, 2x8+2x16 GB 2400Mhz

Új hozzászólás Aktív témák