Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    Elb@sztam az index kapcsolóm. Eddig patent volt, ha kattintottam jobbra, kattant, ha balra akkor is, és ha benyomtam akkor rendesen üresbe tette. De most motoroztam, és véletlenül erősebben nyomtam meg oldalról, és kattant egyet, azóta nem húzza vissza üresbe. Talán a rugó mehetett ki belőle, bár nem értek hozzá. Lényeg a lényeg, hogy kell egy új, hol tudnék szerezni egyet, természetesen használt is jöhet, csak jó állapotú, és ne utángyártott?

    #24826 runner 125: Én már rég elfejtettem. Ha te elhoznád akkor hozd, én biztos nem venném meg. De nem akarom úgy írni ahogy te, nekem, mert te se Rossi Replica fényezéses Aeroxon ülsz, és a Runnered nem adnád oda a linkelt példányért. Természetesen nem rossz motor, de megeshet hogy ezt-azt cseréltek már rajta, esetleg törték. Mivel az Aeroxok nagy része olyan amilyen, a tulajdonosaik se az 50-60-éves korosztályból kerülnek ki, így a hidegen való nyelezés/gumicsikorgató fékezés/nyélgázas gyorsítás is gyakori, de ebbe most nem mennék bele, mert akkor sokan haragudnának rám, ha magukra veszik.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

Új hozzászólás Aktív témák