Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • McLaca

    őstag

    Sziasztok,

    a 2,5-ös WD SPZX 4,5 év után megadta magát. Csak tárolásra szolgált egy SSD mellett. Cserélném, de 2,5"-ben nincs mozgástér, SMR mind. A méret oka az, hogy gyakorlatilag hangtalan (motorzaja sem hallható), ahogy a PC is (csendes táp, nagy és lassan forgó ventilátorok), amiben van. Ez egy hangsúlyos szempont, de az SMR-CMR mizéria miatt elgondolkodtam a 3,5"-en, azon belül a WD PURZ szérián. Viszont kérdéses, hogy a motorzaja mennyire hallatszik ki egy 2,5-öshöz képest, ill. mennyire veszi át egy kisebb, nem túl nehéz ház? Azt láttam itt, hogy seek hangja szinte semmi. Tudom, az SSD az néma :) de sokat költeni nem akarnék rá, szülők gépe, koreai sorozatgyűjtemény, régebbi játékok, dokumentumok tárolására szolgál. A némaság fontos, mert a gép gyakran megy alvó ember mellett és jelen állapotában síri csöndben éjjel is csak sejteni lehet, hogy működik. Szóval tapasztalat kellene. :)

    A magyar nyelvben nincs -al, -el rag. Van helyette -val és -vel. Ha nem vagy biztos benne, hogyan írd, inkább olvass utána: http://helyesiras.mta.hu/helyesiras/default/akh

Új hozzászólás Aktív témák