Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz #91166208 #50422 üzenetére

    Nem hiszem,hogy "olcsóbbak" lesznek ,és kitudja mikorra lesznek igazán elérhetőek....

    Egyre problémásabbak az AMD különböző R kártyái,fórumot olvasgatva,saját tapasztalatom nincs. Általában MSI Gaming és Sapphire kártyákra nem panaszkodnak a felhasználók.
    HD 7xxx szériát imádtam,volt nekem,sosem panaszkodtam. Manapság azt veszem észre inkább egy "picit" gyengébb Nvidia kártyával jobban jár az ember ,és a későbbiek folyamán használat alatt rájön hogy nem is "kicsit" gyengébb az árkategóriában egyező ellentétes AMD kártyákkal szemben. Sokszor a bolti ár megegyezik a kapott teljesítménnyel. Néha kiadnak egy "Zotac" vagy bármilyen kártyát 10K-al olcsóbban,azért mert az olyan is.
    Említettem,rengeteget számít az adott kártya gyártói minőségi rangja,szériákon belül is kiadnak "spóroltabb" és felszereltebb példányt.

    Valaki kártyát szeretne venni az vegye meg most,én a párti vagyok és mindig is voltam.
    Nvidia kártya biztos,stabil,probléma mentes. Több új játékkal is bebizonyítom akár videókkal,hogy mennyire szépen kezeli a grafikus feldolgozást,és munkára,vágásra,szerkesztésre is használom a gépet,minden a legnagyobb rendben.
    Biztonságérzet és megbízhatóság.

    :R

    2GB vram meg minden játékra elég jelenleg,gyönyörűen tolom Ultra-High beállításokkal a Watch Dogs-ot)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák