Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BogyóBP

    addikt

    válasz Csupingo #134119 üzenetére

    Nekem is volt Sapphire kártyám amikor még volt az 7xxx es botrány hogy rengeteg hibás darab jött ki ami szürkehalált, fagyást stb okozott.. Amit később javitottak, de egy tény, az 7870 es sapphire radeonnak tényleg nagyon kis hangja volt még megterhelésre is, nekem is olyan volt. Szóval akkor ott mondtam hogy a sapphire gyártja a legjobb AMD kártyákat és a hűtéseit de amikor megvettem a vega 65 nitro+ -t szó szerint elsírtam magamat. Nagyon kacsinghatok a 5700XT felé de rohadtul félek tőle hogy nem tudta kinőni ezt a betegségét a sapphire holott talán ők az egyetlenek meg a gigabyte akik adtak ki VGA bios frissitést venti fordulatszám javitás szerü dologgal bár állitolag nem sokat ért. Kiváncsiságból ha ölembe hullana egy ilyen csodakártya beraknám de 175K-t kidobni arra hogy agyvérzést kapjak meg infarktust kicsit már agyborzongásnak érzem. RTX nél meg nálam totális a képzavar. Felfoghatatlan hogy a nagyon dicsért MSI GAMING X hűtést miértnem tudták ugyanolyan működéssel tovább vinni az RTX szériára is. Többen is jelezték hogy már a 3 ventis 2080TI is ami közel fél millioba kerül is csinál ilyen random felpörgetést..Na hát ott nekem hozhatnák a defibrillátort az biztos.

    ASUS ROG Strix B660-F Gaming WIFI | Intel Core i5 12600KF | 2x16GB G.Skill Trident Z5 RGB Silver DDR5 6000mhz CL36 | Asrock RX 6700XT Challanger Pro 12GB | Kingston NV2 1TB NVMe + Kingston NV2 500GB NVMe | Acer Nitro XV272up 27" | be quiet! Pure Power 10 CM 500W | Lian Li O11 Air mini | Creative 2.0

Új hozzászólás Aktív témák