Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mzso

    veterán

    válasz Piftuka #25624 üzenetére

    Kösz a kimerítő választ!

    "Az IPS panelek jellemző statikus kontraszt értékei ~párszáz:1 és ~1200:1 körül alakulnak; a VA panelek esetében ez ~1500-2000:1 értéktől akár ~6000-7000:1"

    Ezek azért elég brutális tartományok. Hogy lehet kideríteni, hogy minek milyen értékei vannak? Gondolom olyan oldal ahol szépen listázva van minden kapható modell kontrasztja az nincs.

    "sötét szobában csökkenti a szem károsodását (amit az erőteljes fényforrás folyamatos bámulása okoz.)"

    Gondolom inkább fáradását, mert erősen kétlem, hogy tényleges károsodást okozna.

    "Én azt szoktam mondani, hogy ha már nagyon körbejártad a témát, összegyűjtötted a pénzt, kinéztél valamit, az árát is elfogadhatónak tartod, és szükséged van a termékre, akkor ne várj. Mindig vannak újabb akciók, így a "még jobbra" várni nem biztos, hogy érdemes. A korábbi modellek kifutnak, az újak pedig ismét drágán jelennek meg."

    Pont, hogy nem döntöttem el semmit. (Egy ideig szemeztem 40-es EX600E-vel)
    Meg amúgy sem 1-2 évre veszem. Amit most nézek is 10+ éve nyúzom. Talán 120Hz-et ki kéne várni a jövőre gondolván.

    "Az Egyesül Királyságban a "pénzedért a legjobb" kategóriákban rendszeresen az összes szakmai portál első ajánlatai között szerepel.

    5 év jótállással szerintem itthon is a "Best Buy" kategória tagjai közé tartoznak, egyértelműen."

    Akkor lehet, hogy ezen TCL (Thomson) típusokat is jobban megnézem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák