Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Khaosz55

    addikt

    Sikerült eljutnom Szepihez és megnéztem a rendszerét ahol a 9400-et hasonlítottam össze 270-es Sonyval. A 9400-es gépet elég jónak tartom, de 1-2 dolog zavart így nézelődtem a piacon. Természetesen drágább gépért elvárt a jobb minőség.
    Én személy szerint nem vagyok a megrögzött híve semelyik technológiának (DLP LCD, SXRD) és műszaki vitákba sem folyok bele mert az nem az én szakterületem. Személyesen azt érzem hogy mindegyiknek vannak itt ott gyengeségeik és erősségeik. Egyszerűen megnézem és eldöntöm melyik tetszik.
    Szóval láttam LCD, SXRD 4K, és sokmillás 4K DLP vetítőket. JVC maradt ki mert a kiszemelt az már a kereten felül volt.
    Végül a 270-es Sony mellett döntöttem, javulás elvárt volt mivel drágább. Okokat nem akarom kifejteni, mert feleslegen nem akarok vitát nyitni, láttam sokat nekem ez tetszett.

    Szepinek meg köszönet a demózáshoz és úgy gondolom az eladáshoz nem csak az kell, hogy valaki eszközöket mutassunk be hanem maga az ember is, és ebben nem ért csalódás.

Új hozzászólás Aktív témák