Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • South Velen

    addikt

    válasz vepe #118877 üzenetére

    Az Odessey G7-nél gond lehet a nagy curve mellett, hogy user beszámolók szerint bizonyos dolgok vibrálnak rajta. Ahogy írtam, elvileg javították, de gyakorlatilag nem tudom, hogy teljesen sikerült -e.... szemkímélés szempontból fontos lehet.

    Amúgy az 1800R curve még segít is a szemkímélésben, de 1000R már a ló túloldala. Ráadásul utána egy sík monitort fogsz görbének látni, csak a másik irányba.. szerintem egészségtelen.

    Ami a VA-val gond lehet szemkímélés szempontjából az az, hogy ha olyan mértékűen lassú a panel, hogy fekete alapon vibrálnak rajta a dolgok... sajnos sok ilyen VA panel van mostanság... pl. Asus VG27WQ, MSI MAG322CQR, meg vmi Acer 32" amikkel dolgom volt és menekültem tőlük... de pl a 60Hz-s ősrégi VA-jaimmal sose volt zavaró mértékű a ghosting. szóval nagy a szórás.

    A kinézett MSI jónak tűnik, és a kollegánál olcsón megveheted (bár nem szabad hirdetnie saját cuccot...). Újként már nem látom kaphatóan, csak 150k-ért, annyit nem ér..
    Betekintési szögben viszont erős visszaesés lesz az IPS után, arra számítani kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák