Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ulyxes91

    újonc

    Sziasztok,

    Jelenleg egy 4k IPS monitor mellé keresek egy full HD 25colnál nem nagyobb kifejezetten "játszós" monitort.Egy öreg r9 390 8gb hajtja majd. Ilyesmikkel játszok/játszanék:
    Wow classic, Witcher 3, Jedi Fallen Order,Skyrim, Fallout,RDR2, és néha befigyel egy két lövölde mint az SW Battlefront. A cyberpunkot is megvenném hozzá.

    Rengeteg dolog van amiben nem igazán tudok dönteni, de egyenlőre úgy fest IPS panel felelne meg a legjobban számomra, nem vagyok egy fps őrült, úgy hogy nincs szükségem egy VA vagy bármilyen más egyéb legfőképpen magas frissitésben és respond time-ban erős panelre.

    Őszíntén nem tudom mire kéne figyelnem ha pl a következők közt szeretnék választani:
    MSI G241
    ASUS VG249Q
    Acer Nitro XV240 és VG 240 ugy tudom ezek közt csak az állvány a különbség
    AOC 24G2U

    Azt olvasom, hogy ezeket a HDR technolgóiákat nem is érdemes figyelembe venni a monitoroknál, igaz ez?
    Mi a helyzet a Freesynch és a Freesynch premium közti érdemleges különbségekkel?

    Kérlek ajánljatok a fenti monitorok közül, vagy bármelyik egyéb olyan modellt amit pixelgaranciával tudok megvásárolni MO-n.
    Keretösszeg 50-100 között.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák