Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ReSeTer

    senior tag

    Jaj emberek, ezek a végletek voltak. Tudom, hogy nem létezik 712d, de valahonnan rémlett a 12 vége, és lám, be is linkelték felettem.

    Szörnyű azt látni, amikor felmegyek a hahura corollát nézni, aztán meglátom az 1.4 kifejezést utánuk...
    Elhiszem, hogy többet fogyaszt, viszont valamennyit visszahoz országúton meg autópályán, ráadásul nincs annyira megterhelve, ergo többet is fog bírni alapesetben. Másik meg az, hogy biztonságosabb is, ha valaki országúton normálisan tud előzni, nem pedig erőlködik fűnyírómotorokkal...

    Aki meg többségében városban használja, annak minek octavia, meg hasonló szintű autó. Vegyen polo-t.

    A 9Ltől meg nem kell kimenekülni a világűrbe, átlaghasználat mellett. Vannak ebben az országban berögződések rendesen. Hosszútávon a kisebb motor városon kívül többe fog kerülni. Persze a magyar ebből csak annyit lát meg, hogy a fogyasztás nem 5-tel kezdődik és inkább szalad a fél literes traktor motor után.

    Én példaként 10-15k futású országutas embert vettem. Városi emberként sokkal több a lehetőség ingázásra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák