Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz DeFranco #78249 üzenetére

    Ez azért csúnya általánosítás. :) Nem mondom, hogy nincs igazad, mert tapasztaltabb vagy, ez tény.
    De rengeteg 10+ éves autó szaladgál az utakon és nem mindegyik bontószökevény, nem mindegyik hulladék műszaki állapotú stb...
    Nyilván minőség alatt én sem azt értem, amelyiket már csak a biblia tartja egyben. Persze, nem lehet elvárni gyári kinézetű üléshuzatot... de attól még ha karban van tartva, műszakilag rendben lehet. Abban is igazad van, hogy kevesebb rá az esély, mint egy újabb típusnál. Nyilvánvaló. A kérdés ennek a mértéke.

    Ott van például Munez A/4-ese. Beülsz a bőrülésekre és meg nem mondod, hogy egy 14-15 éves autóban ülsz! De ugyanígy a motortérben is ezt mondod, mert kb enni lehet a morról. :D
    És ez csak egy hirtelen kiragadott példa, mert őt "ismerjük". De mégiscsak egy jócskán 10+ éves autóról beszélünk.
    No én csak ezért mondom, hogy nem szabad ilyen hirtelen egyből leírni ezeket a régebbi autókat. És ha már van egy 200-as halmaz (a Focusnál 700k-ig) akkor abból már jóval nagyobb esély van kifogni egy jót.

Új hozzászólás Aktív témák