Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bucsek

    tag

    Sziasztok!

    Nem rég óta van jogosítványom és szeretnék rövid időn belül autót venni.
    Időközben született egy gyermek is, ezért utazgatás a nagyihoz (50km) és szállítgatás, idővel bölcsi, ovi, isi, és bevásárlásra szánnánk, ja meg nyaralásra, ha már van :)

    Nagy igényeim nincsenek, csak fel szeretném térképezni, milyen lehetőségeim vannak.
    Használt vagy új autó?
    Ha használt, akkor lehetséges az egy összegben való kifizetés, viszont nem tudom milyen autó jönne jól.
    Az biztos, hogy 5 ajtós kellene, és olyan ami keveset fogyaszt (viszont nem megy - Sam L. Jackson).

    Peugeot 206 vagy 306-osat néztünk, nekem tetszik, azt is hallottam hogy viszonylag nem túl magas a fenntartási költsége, ennél lejjebb viszont nem adnám, tehát ilyen suzuki swift (nincs vele bajom, de inkább ne) nem igazán jöhetne szóba.
    Opelek közül is tetszik néhány modell pl. corsa, viszont annyira nem értek az autókhoz, hogy hihetetlen.

    Ha esetleg új autót vennénk, akkor viszont hogyan érdemes? autóhitel, vagy lízingelve? Itt nagyjából megint ugyanazok az elvárásaim mint ha használt lenne és itt már a "márka" is mindegy.

    Lehet kicsit sok az ismeretlen, és nagyon sok a választék, de pont ezért nem tudok dönteni :(

    Ha videókártyát kéne venni, akkor könnyebben menne a választás :D

    köszönöm előre is.

    Bucsek közlegény északi futár jelentkezik, uram!

Új hozzászólás Aktív témák