Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MC Pite

    veterán

    válasz Freddy76 #38263 üzenetére

    X10. Ugyan kicsit talán túlexpózik a tizes kevés fénynél, de egész kellemes eredményt produkál (SN módban főként). Asszony bátyjáék vettek X20ast, vmikor egy egész hétvégére elkérem, az lesz a mérvadó összehasonlítás. A kompaktokhoz képest szeretem hogy kevés fénynél egész jó, jónak az X20 is jó, csak máshogy, úgy érzem nejemnek többet kell majd korrigálnia, amit valószínű nem (mindig) fog megtenni. És egy upgrade akkor okés, ha ő pozitívnak veszi, ha nem veszi észre a javulást vagy valamiben többet kell foglalkoznia, akkor nem annyira frankó. Persze a mostani módoknál és kezelésnél egyszerűbb a huszas - de vagy S vagy EXR módban használja, sokat nem tököl vele.
    Jó fénynél láttam hogy a szenzor/LMO/jpg motor egész kellemes eredményt produkál, veri a tizest, aztán a hosszabb teszt végén meglátom mennyire könnyen bírható a szokásos fujis eredményre. Természetesen normális emberek, főként ha nem volt X10ük, ezt nem veszik észre, csak azt hogy fasza kis gép :) - csak picit mást vártam/reméltem hogy lesz annyi difi ami nejemet is simán meggyőzi, és ezzel igazolva lenne a fejlesztés :D
    Mondjuk ha az X30 megkapná a rendes hibrid keresőt... :))

    <ELADÓ: Pixel8HibridTok> Pixel 8 | C4 SpaceTourer 1.2 Pt '18 | 208 1.2VTi '18 | https://www.spritmonitor.de/en/user/MC_Pite.html

Új hozzászólás Aktív témák