Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sheld

    senior tag

    Én is sokat morfondíroztam.

    Eredetileg HD kijelzővel, i5-el és egy VGA-val akartam volna megvenni. De sokat mmo-zom, és rengeteget renderelek videókat, és azt fel is kell venni valahogyan, így döntöttem az i7 mellett.
    i7-esből nem volt, csak FHD-s, így adott volt. Úgy voltam vele, ha már i7, FHD, akkor azt a +10ezret rászánom még, és megveszem SLI-ben. Az egy dolog, hogy tévedésből 750 helyett 755-öt kaptam, de mind1.

    Tapasztalataim:
    PRO: Gyors gép, egyedi megjelenés, jó játékos teljesítmény, szép kijelző, jó hangzás, billentyűzet+++
    Kontra: kijelző körül fényes borítás, a borítás mindenhol gyűjti az ujjlenyomatokat, touchpad használhatatlan

    Az aksi idő szerintem rendben van. SLI-s kiépítésben, ha csak letiltom a kártyát, és átrakom energiatakarékosra, akkor 3és fél órát bír. A melegedéssel nekem nincs problémám, hiába 755... hiába i7. Azt nem mondom, hogy hűvös a gép, de még nem throttlingolt semmi. Átlag hőmérséklet 85fok körül van, ami ilyen gépnél szerintem nem vészes.

    2 prime95 + furmark-al elértem, hogy 97fokig felhevüljön a cucc, de ez meg irreális terhelés szerintem.
    Személyes problémák: Akumlátorról üzemelve energiatakarékos módban a gép fényereje ingadozik. (win7,, 8alatt nem tapasztaltam) A másik problémám, ami jelentős, és feljebb már írtam róla párszor, a zajos mikrofon(ok).

    Az a vezeték, amiben van áram, pont úgy néz ki, mint amelyikben nincs, csak más a fogása!

Új hozzászólás Aktív témák