Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BlueAthlon

    senior tag

    válasz Ghoula #5055 üzenetére

    XTU-val meg throttlestoppal én is szórakoztam korábban, és láttam, hogy 3,2-n 1V körüli magfesszel gyorsan vége a hűtésnek, 85-90 fok már egy sima CB R15 közben is. Intelburnestet meg se próbáltam, kegyeleti okokból inkább ;) Ha elveszek úgy 0,1V-ot a feszből, akkor már jobb volt a helyzet, CB végigfutott úgy, hogy nem throttlingolt le, de 80 fok volt így is..

    Mivel munkára is használom a gépet, VMWare workstation alatt több virtuális masina is fut egyszerre egy vállalatirányítási rendszerkörnyezetet szimulálván ( DB, appszerver, etc.. ), és mondom neki hogy hajtson végre pár húzósabb műveletet ( külföldi gázszolgáltató, 50 ezer ügyfélre kintlevőség vizsgálat és korosítás és fizessparaszt levél készítés, vagy rendezetlen vevői devizás tételek átértékelése, esetleg egy komplett batch számlázás ), akkor mivel nem terheli le teljesen 8 szálon a procit ( 2 vCPU van adva mindegyik szervernek ), csak úgy 60-70%-ra ( lényegében mind a 4 mag visz 1 folyamatot, HT már nem tud értelemben beleszólni ), akkor elmászik 3,2-n nyugodtan...

    [ Szerkesztve ]

    Annak a statisztikának hiszek, amelyet én hamisítottam -Winston Churchill

Új hozzászólás Aktív témák