Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Ghoula

senior tag

válasz BlueAthlon #5053 üzenetére

Mint írtam, nem minden esetben, de van ahol igen. Főleg,ha 1500-ig megküldheted és még nem overclockoltál, hát hülye lennék nem annyin hajtani. :D

Programja válogatja, van ahol ~1230-on is elmegy, de nálam a stabil azt jelenti, hogy stabil, akár 0/24-ben is, így ezen használom.
    catzilla
    Ezen látszik, hogy 1,2vel megy közel 1300at is, de itt a hőmérsékleteket úgy nézd, hogy ez a minuszos időkben volt,kint. :D Szobában, tartósan felejtős, én inkább csökkentenék, ha lehet, akár órajelet is áldozok be.

( valley-hez kikapcsoltad a vsync-et az nvidia control panelben? :) és mennyi ideig futtattad? )
    Ha vga hűtést akarok tesztelni, akkor én általában 3dmark06-al, csak shader teszt és loop
    szerk: uj driverrel már itt sincs full load, gyanítom szoftver throttling, lásd furmark...

A cpu nem a TDP beállítás miatt nem megy, hanem mert utólag rájöttek, hogy a haswell sokkal jobban melegszik, mint az ivy, ezért szoftveresen visszavették, ha a gpu 65 fokot eléri, leveszi a cpu-ról a turbót.
    Throttlestoppal meg lehet ezt kerülni, de csak óvatosan. :)

[ Szerkesztve ]

Hozzászólok Aktív témák

Hirdetés