Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Djuree

    félisten

    na a moc vár projektről.
    egyenlőre nem sikerült az illetővel kapcsolatot teremtenem, de próbálkozok ezerrel.
    egyenlőre elkezdtem egy saját várat LDD-ben, netes ötleteket is beépítek, amiket láttam itt-ott amott. már vagy 20 órát eltököltem vele, de az egyik fő gebasz rész, a torony kész van majdnem teljesen, finomítani még lehet fogok. 4 torony lesz, szimmetrikusak egymással. kellett néhány kompromisszum, mert az alapja csak 10x10-es, rá akarok férni egy 48x48-as lapra. szóval a torony ajtajai kicsit akadályozzák a szintekre feljutást, de minden funckió műxik. összesen 4 szintes lesz a vár. a falak megvannak már, az egyszerű. még a kapu lesz nehéz, meg jó lenne kaputorony is. felvonóhíddal, rácsos kapuval. azt nem tudom még hogy oldom meg. meg belülre valami kis házikó is kell majd, esetleg istálló, raktár is.
    hát ez lesz vagy 5000 alkatrész így, de olcsó kis snassz szűrke kocka 90%-a, szval nem lesz olyan drága...remélem. :DD

    [ Szerkesztve ]

    LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Új hozzászólás Aktív témák