Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • razzorr

    őstag

    válasz #16729600 #25483 üzenetére

    Többek között ezért is imádtam külföldön (német) lakni,mert valahogy nem olyan stresszes,roncs,türelmetlen, idegbetegek az emberek. Persze lehet arra fogni,hogy ott jobban élnek, de mivel a gondolatok, érzések (még) ingyen vannak és nem kerülnek semmibe, addig ne mondja nekem senki, hogy a kulturált közlekedés a jóléttől függ. Ezt csak Magyarországon gondolja így a nagy többség.
    Én pl.az ott évek alatt megtanult mentalitást hoztam haza, és itt kutya sz@rul érzem magam az utakon.
    Ma is pl.egy öreg fószer cammog a bringaúton előttem, nagy nehezen kerüli az akadályokat, mondom türelmes leszek és hagyom, nem csengetek, de miután 2perc alatt sikerült 15métert megtennünk, előzési lehetőség nulla a szűk bringaút miatt, kénytelen voltam pittyenteni egyet, mikor már akkor is cammogott a nagy testevel, amikor már félrehúzódhatott volna. De nem, ő az út közepén tetvészledik,mindenkire bagózva. Utána meg elkezdett velem üvöltözni,hogy mit képzelek magamról, meg hogy anyám egy xxx... Én csak annyit mondtam neki,hogy szerencséje van hogy öreg, mert ha fiatalabb lenne, összekócolnám a fogsorát.
    Egyszerűen félelmetes ami az utakon zajlik. Grrrr

Új hozzászólás Aktív témák