Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trialboj

    őstag

    Szerintem meg a szezon valahol 10-12 foknál kezdődik, vagy pontosabban, akkor mikor már el tudsz menni hosszabb útra is 3+, anélkül hogy állandóan öltözködnöd kelljen, vagy attól félni hogy esetleg egy kisebb fénykép szünet v defekt javítás esetén rád hűl a ruha és megfázhatsz.

    Azt meg hogy 5 fok alatt is lehet izzadni, aláírom, még csak túl sem kell öltözni hozzá nagyon, elég picit jobban szúrni a dombon felfele, de a gond ott van hogy a hideg levegőt csak szívod befele egyre gyorsabban egyre inkább a szádon és onnan már befigyelhet egy vékonyka megfázás, amit tömegbe érve a gyengült immunrendszereddel még megfejelhetsz valamivel, ami már ágyba dönt.

    (#126380) 6030D
    Köszönöm.
    Írtam nekik, de függetlenül attól h mit mondanak, az egyik szinte biztos hogy 591-es lesz, a másik talán 532, ha szerintetek az is ok, én leginkább attól féltem nehogy elszálljon a bringa 100 körül, de ha itt is többen használják rendszeresen gond nélkül, akkor nem véletlen az emagon az a 4,5ös értékelés.

    "Do not go where the path may lead, go instead where there is no path and leave a trail." // Ralph Waldo Emerson //

Új hozzászólás Aktív témák