Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #64275200

    törölt tag

    válasz iatti #97038 üzenetére

    Nem tudom, de én úgy tanultam az iskolában, hogy HX gépnél az elő csapolás a csapban landol, a második megy a szomszédnak és a harmadikat már meglehet kóstolni vagy mehet a vendégnek. Ez persze akkor igaz, ha a hideg gép indításáról beszélünk és ismered a gépedet és a lefolyásból már sok mindent meg tudsz állapítani. Jártam már olyan kávézóban, ahol a barista nem is adta ki azt a kávét amit közvetlenül a rendelésem után készített, mert nem tettszett neki a kész ital, hanem csinált egy másikat. Pedig ez napközben történt, igaz előttem nem volt vendég a helyiségben.

    A HX más kategória. Nagy vas nagy élvezet.
    A szemes kávéval meg nem szoktam spórolni, mert akkor bolti téglából is készíthetném a Feketelevest ;]
    Talán ezért szoktam rá az itthoni pörkölésre az ismerősök nagy örömére. Mert ha egy 25 dekás adag nem tetszik az megy ajándékba. És mielőtt ezért is megszólnának, hagy mondjam azt, hogyha 10 kiló felett vásárolsz zöld kávét, akkor már jobb áron kapod meg.

    Mottó: Az élet túl rövid ahhoz, hogy olyan dolgokkal foglalkozzak, ami nem tesz boldoggá!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák