Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • JózsefK

    csendes tag

    válasz sz.zs. #93450 üzenetére

    Nem, sajnos nem vízkő volt. Nem darabos vagy nagy dolgok “esnek” bele, de takarításkor mindig tapasztalom, h kicsit nyálkás a szívócső.
    Korábban tapasztalatlanságom folytán szűrt vizet és Oscar párnát használtam, aztán dugulás után simán Oscar párnát, de mindkettőnél előjött a trutyis kazán és 3 járatú szindróma. A legutóbbi szerviz óta Norda vizet használok kizárólag. Azóta nincs baj de a felsőszűrő tartó leszedésekor és a szívócső tapintásakor ugyanúgy látom ennek jeleit, ezért jobb ötlet híján gondoltam, h a heti 1-2 pékárú készítés alatt szállhat bele pl. a liszt, hiába takarjuk le addig. Ha van ötletetek mitől lehet meg ez a jelenség szívesen meghallgatom.
    A rézbojleren gondolkodtam, de annak az ára nem kevés, és nem tudom mennyire lenne kifizetődő azt erre a gépre költeni.
    A gépcsere ötlete ezért merült fel, nem akarok mindenáron váltani, ezért kértem ki a véleményeteket.
    Ha jelenleg ez a legjobb megoldás akkor megtanul az ember együtt élni az általam kevésbé szeretett részével is a dolognak. Akkor továbbra is megelégedéssel isszuk a polipos és PY kávékat :)

Új hozzászólás Aktív témák