Hirdetés

  • Destiny 2: The Final Shape teszt

    gp Finiséhez ért a fény és a sötétség egy évtizede indult harca, befutott a Bungie híres játékának a fináléja, amiben pontot tehetünk egy régóta húzódó fontos konfliktus végére.

  • ASUS blog: hátra a csatlakozókkal!

    ph Az kanyargó kábelek lerontják a PC belsejének kinézetét, és a szellőzést is akadályozhaták. Az ASUS remek megoldást kínál ez ellen.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grande Ale

    őstag

    válasz pjen #72664 üzenetére

    Az automatikus adagolás pl. szerintem utánozhatatlan. De gondolok itt a számtalan programra, a a folt opciókra, plusz vízre, elovasalasra az ingek programnál, sorolhatnám. Kis apróság, de sportruházat programnál alapból nem is tudsz öblítőt állítani, mert nem jó a ruháknak. Figyel, ne hibazz. Nyilván ez nem a belépő gép a mieletol. A minőség érzet, ahogy kattan az ajtó, a gombok, stb. Tényleg más világ.
    A mosási és centrifuga teljesítményről nem beszélve.
    Tudom, hogy más gép is kimos, ez mégis más. (Már ha működőképes) :D
    Na, most majd kapok megint a pofamra, hogy Miele fan vagyok.

    Van egyébként most nálunk egy kis felültöltős Whirlpool, rokonok kihuztak a bajból, megkaptam kölcsön. Tök jó kis gép, csak kicsi, de most hatalmas szerencse, hogy van.
    Mondjuk a centrinel majdnem olyan a hangja, úgy hogy hibátlan, mint a mielenek, hogy hibás, kis túlzással. :)

Új hozzászólás Aktív témák