Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Elemental

    addikt

    Miele c2 parquet - két hónap után (szubjektíven).

    Ezzel a porszívóval már többet porszívóztam, mint eddig összesen. (Szegény asszony, ennek kimondottan örül :) )
    Egy porzsák nélküli gépet cseréltünk. Egyszerűen nincs az a nyomasztó érzés, ha porszívózni kell, hogy majd a végén önthetem ki a sok szemetet a tartályból, moshatom el a szivacsot. Csak előveszem, használom, elteszem.
    Nagyon jó a parketta fej. Szinte soha nem kell elemelni a talajtól a fejet, minden kis helyen át lehet tolni, nagyon fordulékony, nagyon könnyen siklik a talajon.
    Nagyon jó, hogy normális hosszú a nyél, nem kell görnyedeznem, a porszívózás végére meg sem izzadok, mintha csak végig kellene sétálni a lakást.
    Profi, hogy minden a helyére kattan, nem kell csavargatni, meg becélozni.
    Jó, hogy ott van a porszívóban egy kis rekeszben a többi kis szívófej, épp tegnap kellett használnom egy másik fejet, amiért tuti lusta lettem volna elmenni, ha a szekrényben lett volna.
    Jó, hogy hosszabb a vezeték, mint az eddigi porszívóinknak.

    Ezek nagy része olyan komfort, amire egyesek talán legyintenek. Én sem azt mondom, hogy ezek nélkül nem lehet élni. Viszont ezzel a porszívóval tényleg jó érzés porszívózni.

Új hozzászólás Aktív témák