Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Orlin

    addikt

    Megérkezett a Miele Swing H1!

    Elsőre látszik rajta ,hogy elég stabil felépítésű ,sokkal halkabb mint a régi porszívónk.A takarításnál kicsit tartottam,hogy mennyire lesz "hajlékony" mennyire fér oda a bútorok mögé,de meglepően jól teljesített.
    Én vettem hozzá turbó fejet is ami első pár takarításnál rendesen megtellett hajjal és szemmel láthatóan húzta ki a szőnyegből a hajszálakat.Ezt asszem majd rendszeresen takarítani kell! ;]
    Negatívum,vagy csak én nem találtam.A leírásban írják,hogy a tartozék fejeket lehet a tárolni magán a porszívón ,hát ezen sajnos nem,Pedig praktikus lenne.A neten néztem videókat és a leírásban is írja a teleszkópos szívócsövet én ezt sem észleltem ezen a készüléken,így nekem még méret,de egy magasabb embernek kényelmetlen lehet a magassága.Mondjuk ami videót néztem az a Swing H1 EcoLine Plus-ra vonatkozik.

    Van azért elég rendes súlya is ez eléggé érzékelhető a hagyományos porszívó után. :D

    LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

Új hozzászólás Aktív témák