Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habell

    tag

    Visszatérve a lakás kérdésre, van igényem jó minőségre, de egy általam drágának tartott rendszert mindig halkan hallgatni a szomszédok miatt... :F ( 2 éve vagyok városi lakás lakója előtte a családi ház más lehetőségeket engedett meg ) Szeretem a jó zenét hangosabban hallgatni, jó minőségű koncert felvételeket, akusztikus zenét és minden mást, lakásban erre kevés lehetőség akad, itt mindenkit zavar minden zaj. Lakókörnyezet nem toleráns semmiben, alattam nem lakik senki, de mellette nyugdíjas idióták. A közvetlen két oldali szomszédjaim viszonylag toleránsak egyik szólt régen, a tv "20-as hangereje miatt" bár társult hozzá egy hajnalig tartó házibuli is. Kevés filmet nézek de ha időm engedi akkor letöltök valamit. Többen írtátok a Tenet című filmet, az valami effektesre sikerült film vagy mit kell figyelni hallani alatta? vagy csak azoknak jó akiknek van komoly rendszere és tud alatta állítgatni ezt azt... Más film ami valami "tesztre" jó, hogy a mély, a beszédhang egyéb hogy jön ki, hogyan hallható ?

Új hozzászólás Aktív témák