Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DarkByte

    addikt

    válasz zsoika #46776 üzenetére

    Még egy kérdés, amit már tegnap is meg akartam kérdezni.

    Ugye ha hátra kerül a subwoofer közelebb lesz a néző pozícióhoz, így ha van alap zúgása az erősítőjének, az is jobban észrevehető lesz. Erre nagyon finnyás vagyok, PC-hez monitor hangfalakat is küldtem vissza párat mire oké lett a mostani. Mennyire jelentős a Taga alapzaja? Durván 1,5-2m-re lenne az ülő pozíció tőle, attól függően hogy a kanapé melyik részén ül valaki.

    Illetve én Y kábelt néztem hozzá, ezzel menne az auto ki/bekapcsolás is, habár ezt lehet amúgy sem fogom használni. Autóban is az a tapasztalatom hogy a sub jelentős késéssel kapcsol a jeltől függően, csak ott még elnézem neki, mert zenével folyamatosan van ami "életben tartja" miután már aktív. Itt viszont ha jól gondolom film közben simán lesz olyan, hogy percekig semmi jel nincs, aztán egy nagyobb jelenetben úgymond lemarad, ami pedig idegesítene. Amúgy is tervezek okos-konnektorokat a lakásba, inkább hozzákötöm valami scene-hez amikor mozizom és az majd kapcsolja ki-be a dolgokat :)

    Mod: illetve bocsánat, köszönöm a többieknek is a választ! Most látom hogy még volt. :B :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák