Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hash99

    senior tag

    Most már napok óta harcoltok szerintem alaptalanul... BBécinek van egy stílusa ha valaki valami nagyon triviális dolgot kérdez de én nem látom sértőnek. Lehet rosszul emlékszem de az ilyen logitech és hasonló pc-s szetteknek van külön topikja. Ez épített mozis topic. HKTS -t pedig többször is ajánlottak itt kis pénztárcához szóval nem látom a problémát. Mikor az épített vizes topicba betéved valaki hogy compactról kérdezzen simán elhajtják a francba hogy rossz helyen jár szerintem jogosan. Ehhez képest itt érkeznek válaszok még ha negatívok is a pc-s szett témában.
    És azért ennyire nem kell védeni a zöldfülű fórumozókat akik néha tényleg olyan kérdéssel érkeznek ami totál irreális és az összefoglalót se hajlandóak elolvasni. Nekem is van haverom aki a 100ezres sound bar-jától azt gondolja nincs feljebb és kollégám aki egy 20 éves egybeszettet hajt és el van ájulva hogy dübörög. Az ilyeneket elküldeném olvasgatni és hallgatózni aztán ha már nem öt éves szinten vannak és komolyan gondolják a házimozit jöhetnek kérdezni. De ez a 0 utánnajárással idetévedő olvasni lusta emberek akik 10 éve a havernál hallottak egy jamo hangfalat hogy milyen durván szólt hát nekem se lenne hozzájuk türelmem.

Új hozzászólás Aktív témák