Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    őstag

    pjen-Inhouse-Barret001
    Ahogy mondottam csak egy javaslat volt a részemről, mindenki úgy csinálja ahogy akarja. Az biztos hogy nálam wago a kötődobozban sosem lesz, lehet én vagyok maradi, de ez van :) Az utóbbi években lett átvezetékelve a teljesen a ház, külön az emeleti rész külön a földszint külön a nagy garázs és külön a műhely. Megmondtam a villanyszerelőnek hogy wagot nem akarok látni, négy öt centis sodrot kötést kértem cinfürdőben. Ő is azt mondta hogy ez így atom biztos, hiába ellenzik manapság a cinfürdőt. Persze ő is 99 százalékban wagózni szokott mert az gyors megoldás nem olyan tökölős mint amit én kértem. Van egy nyitható táblám a műhelyben, tavaly ott ellenőriztem a kötéseket, minden rendben nincs melegedés de miért is lenne ha profi módon van csavarva és cinezve, pedig a műhelyben van egy két komolyabb gép aminek kell bőven kakaó :DDD Wagót nálam csak a garázsban és a műhelyben a fénycsőalmaturában lehet találni :D Mielőtt valaki azt mondaná hogy cinezés rossz megoldás és nem tartós azoknak jelzem hogy kint a telephelyen 30 éve ilyen csavart cinfürdős kötések vannak, eszterga oszloposfúró hegesztőgépek nagy kompresszor stb .működnek hiba nélkül ezen a hálózaton :K

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák