Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz imibogyo #43637 üzenetére

    Értem, köszi szépen megint csak!

    Am most gondolkozok, hogy ha motoros megoldást használnék, vagy bármiféle általam összebarkácsolt rolós vászon megoldásnál döntenék, nem csak az összeállítással szívnék, hanem magával a vászon megfelelő feltekerésével is. Ugyanis még így látatlanból is elég nehéz lesz szemre beállítani, hogy a szélein mm pontosan legyen feltekerve, ne pedig ferdén.

    Azt hiszem jó lesz nekem a lenyitható megoldás. Kevés szívás, kevés kiadás, praktikus megoldás. Kell ennél több? :N :DDD

    De ha még sokat agyalok rajta, és sikerül szereznem időn belül ilyen motort, akkor belevágok a motoros megoldásba! :K Na mindegy. Képet így is, úgy is fogok feltenni! :K

    "Szóval ha nyerek a lottón egy 5-öst, akkor én is veszek egy baromi nagy telket kertes házzal lesz benne dedikált mozi és HiFi szoba is, de akkor veszek egyet neked is. :D "

    Ohh köszi, akkor drukkolok! Am ez kölcsönös! Ha én nyerek a lottón, én veszek Neked egy ilyen kérót! Sőt! Akkor hangcuccot se kellene csinálnod, mert akkor már azt is kapnál! szab.tam meg 40 hektár hűtőborda dzsungelt kap, 50 hektár vörösréz heatpipe erdővel :DDD

    Szerk.:

    Apropó hangcucc... Múltkor találtam AVX-en(asszem) pont Te jutottál eszembe róla:

    Ilyesmi dizájnt akartál ha jól emlékszem...

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák