Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • s3toraph

    senior tag

    válasz szab.tam #39990 üzenetére

    Értem. :R Egyenlőre akkor napolom a dolgot. Még plexivel sem dolgoztam, szóval lehet ezt is hozzáértőre kellene bíznom.

    Drizzt01: Az nagyon jó lett! :)

    Pete55555: Figyeltem hol tartasz, ez is nagyon tetszik. Ha kész lesz teljesen + belakva, kérünk még képeket! :K

    psycho18: Szerintem jó lett!

    do3om: A képen nem eleve felfelé van a ventije a tápnak? Amúgy szerintem jobb ha fent vágsz neki egy nyílást és raksz rá mondjuk mesh rácsot, mert akkor a táp nem a procitól szívja be a meleget. Csak el ne felejtsd hogy ne pakolj a tetejére oda semmit ahol a nyílás lesz! :DD

    -----

    A házikóm váza külön, illetve belakva. Oldallapok még nincsnek "legyártva" sketchuppal. Kb. ez lenne az alakja.
    Az utolsó 4 db képet kell nézni.

    Hátul kellett egy plusz pánt, ill. bal oldalt is, hogy behatároljam/megfogathassam valahogy két oldalról az alaplap hátlapi kivezetéseit + a black plate-et.
    Elöl az a beszögellés a 45 fokban döntött forgatható bay miatt kell. Ennek is adtam jobbról egy C alakú plusz lábat. C alakú hogy venti elférjen tőle (venti 2,5cm-et nyomul be, hagytam neki 4 cm helyet).
    Elöl középen szintén venti miatt a középső láb 4cm-et bejjebb rakva. Azért kell mindkét oldalt mert 90 fokban elfordítható a felső ház belseje alaplapostól, ugye, és ehhez cserélgetni kell majd az oldallapokat + ventiket.

    Ez így szerintetek jó lesz? Gondolom a masszivitása megfelelő lesz még ha kapja a tetejére a 21,6"-os monitort is. :))

    Ja és a méretet fel kellett tolnom 40 x 40 x 34 cm-re, hogy elférjenek normálisan a 12-es ventik.

    [ Szerkesztve ]

    Régi rendszerben: 59 + / 0 - | A legújabb rendszerben (2020.02.28-ig összegyűlt): 162 + / 0 -

Új hozzászólás Aktív témák