Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab.tam

    nagyúr

    válasz BRIKLY #25968 üzenetére

    a 2 óra stimmel. én rutinnal, lemezeket nem kímélve annyi idő alatt végzek a 40-50 lamellás, 10-12 csövesekkel.

    úgy rakd vissza, ahogy volt. ne ritkítsd, mert kell a felület mennyiség, amúgy is kis hűtő. aktív, ventis módban legalábbis. ha passazv chipsethűtőt csinálnék belőle, akkor raknám vissza kb. a 2/3 lamellát, és lazábban.

    1 trükk esetleg. nem tudom, hogy itt lehetséges-e fizikálisan és a ventifelfogatás miatt. és javítana, rontana. minden 2. lamellát tükörben raknál. így a hűtő kiszélesedik. a kilógó lamellarészekről jobban "lepattan" a meleg. passzív módban biztos jobb. viszont ventis módban könnyen mehet falsra a fújt levegő.
    az alpenföhn 2x6 csöves slim modelljénél láttam ezt a megoldást.

    egyébként a spórolás és a korlátok szűrte kényszer alatt jönnek a lekreatívabb gondolatok.

    (#25967) Tiger.huhhhh

    nekem ez a "lánykák, határ, szökés" bonyolult gondolat. és különben sem járok a határban, mert tele van kullanccsal.

    fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

Új hozzászólás Aktív témák