Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kzkz

    őstag

    Meghackeltem egy régi nagyméretű házat ilyenné:


    NAS lesz belőle egy MSI brazos-sal, 4 vinyó a lap felett. Elvileg más ITX-es lap is beférne alap procihűtővel, ami nem magasabb 5,5-5,7cm-nél, és általában az alap dobozos verziók ilyenek. Izmosabb gép is építhető lenne bele egy 7750-es kártyával, de nincs rá lé, a brazos csak 20e, a többi meg 30tól indulna, viszont felesleges, inkább a kis fogyasztás és az olcsóság a lényeg...

    A képekkel ellentétben rájöttem, hogy nem hátul lesz a 12cm-es venti, hanem ott csak egy ventirács lesz, és előre szeretnék egy 18cm-es ventit. Így a prociról is lekerülne a gyári venti, a 18-as cucc bőven sok levegőt juttatna a házba...

    Kérdés: lehet-e egyáltalán 18cm-es ventit kapni? 17-eseket láttam, de inkább 18-as kellene...

    ui.: most még csúnyácska a lelkem, de ha meglesz a venti, akkor faragok valami letisztult elő és oldallapokat neki, és lefújom/lefújatom egyszínűre. A méretek: 30,5cm magas, 20cm széles, 19,5cm mély.

    A kézi gravírozó meg iszonyatosan eszi a vágólapokat, úgyhogy az oldallapnál már áttértem flexre :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák