Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Nightmare

    senior tag

    válasz Because #87756 üzenetére

    Vannak szerencsés emberek, hogyha ezt lehet szerencsének nevezni. Kicsit szar, hogy ennyire sokat kell szenvedni, kisérletezni és nem biztos a siker. Nyílván, ha olyan egyszerű lenne mindez, mint amennyire nem az, akkor nem itt tartanék. Ez van, igyekszem a lehetőségekhez képest a legjobbat kihzozni magamból, de egy biztos a sok edzés-ehetek bármennyit-nem hoz sikert. Lassabb a regenerációs időm, mint másnak, így nem alapozhatok semmire, csak arra, amit megfigyelek magamon. Feladni sosem fogom, egyszer csak sikerül valami normálisabb formát összehozni.

    (#87758) userxy nincs két egyforma ember, mint Te is tudod. :) Évek mentek el arra, hogy mindenféle edzéstervet próbálgattam, bújtam a cikkeket, holott elég lett volna hallgatnom arra, amit a testem súg nekem. Értek hozzá, annyira, mint amennyire gondolom? Nem gondolok semmire sem, és nem értek ehhez. Emlélet és a gyakorlat baromira nincs pajtiban egymással. Próbálok eligazodni tanulmány ellentanulmánya cikkek ezrein, és kitalálni, vajon mi lenne a jó.

    [ Szerkesztve ]

    -Honnan veheted észre, hogy dragonfx akar leelőzni? -??? -Ha a seggedben lévő vadul szélvédőmosózik. :D By dokar

Új hozzászólás Aktív témák