Hirdetés

Aktív témák

  • Jojo5

    őstag

    válasz spammer #20597 üzenetére

    alapból nincs bajom az ilyen csajokkal, de amikor előadják néha magukat mint ahogy ő is csinálta hát attól falra tudok mászni... :U

    Nem mondok én semmit se meg, jó volt ez így a kis lelkecskémnek\egócskámnak és ennyi, ez már nem az első eset, hogy eladó csaj "ledöbben" amikor kimászok a próbafülkéből.... :DDD bár kurvár@ nem tudom mire fel döbbennek le, de jól esik... :D

    Ijk: az elején még nem volt gáz, meg nem is beszélt így, de amikor kicsit közvetlenebb lett a hangulat, akkor mondta a dolgait... :(
    amikor felhúzta a hasát hát had ne mondjam, hogy pont nem a naptejet kentem volna szét rajta... :D :DDD
    és előadta, hogy a 3 "hurkája" mekkora gáz már, természetesen hárítottam és ilyet beszól, hogy ha 25 centis "f@szod"(így konkrétan) lenne és leszednének 5 centit az nem lenne gáz ? mondom 20 centi még nem gáz.. erre jó, de ha 15-ből 10 lenne... mondom az nem gáz, hanem kicsi és nem egészséges... :DD természetesen össze vissza égett ekkor már a pofám, hogy ilyen példát hoz fel "csaj" létére... :(

    spammer: az biztos, hogy olyan fokhagyma hátsom volt a gatyában és simán meglehetett állapítani merre van a hancurléc elfektetve parkolópályára... :C

    [ Szerkesztve ]

    http://www.youtube.com/watch?v=_MuMSARgyJs

Aktív témák