Hirdetés

Aktív témák

  • LLKobe

    veterán

    Üdv Uraim!

    A segítségeteket kérném. Ha lennétek olyan kedvesek és segítenétek, azt megköszönném.
    Be akarok iratkozni kondi terembe, mert igencsak mozgáshiányom van, és rám is férne.
    Kosaraztam olyan 10 évet, de mostanság nemigen tudok eljárni, a terem meg közel van, és érdekel is a dolog.

    Viszont nem akarok csak úgy nekimenni hogy "megyek azt gyúrok", kéne egy kezdő edzésterv.
    Heti 3 alkalommal mennék, szerintem az kezdésnek elég is.
    Ebben kérném a segítséget a tapasztalt kollégáktól, ha kérhetem olyanok akik egyszer láttak valamit a neten ezzel kapcsolatba inkább ne írjanak.

    Szóval heti 3 alkalomról lenne szó, a következő területekre kellene összpontosítani: mell, has, hát, váll, karok, szal kb felsőtest. A kosaras múltamból adódóan a lábaimra nincs panasz.

    Az alapokat kéne elmondani, hogy melyik gépen, mennyit, mekkora súlyokkal (és hogy hogy mérjem le hogy nekem mekkora súly az ideális). Mindezt elosztva a 3 napra, mennyi és milyen bemelegítést, stb. Nyilván itt egy jó páran többet tudnak nálam a dologról, légyszi mondjátok el hogy hogy kéne.

    Az is érdekelne hogy mikorra tegyem az étkezéseket a kondihoz képest meg ilyesmik.
    Gyogyók, pirulák, porok, ilyesmik nem érdekelnek, nem élek velük.

    Minden segítséget előre is köszönök!

    Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

Aktív témák